Napsali o Matcha Tea

Téma Matcha Tea je v zahraničí velice oblíbené. I u nás se již začínají zprávy o tomto čajovém unikátu objevovat. Záleží nám na tom, aby zpráv o Matcha Tea bylo čím dál tím víc. Jsme otevřeni spolupráci s médii ve formě PR článků a nebo prostřednictvím barterů.

Více na: press@matchatea.cz

Chytrá ženaWebozdravi.czBarové novinyONA DNESMedicin.czBlesk pro ženyBabinet.czČT-Dobré Ráno-(vždy ve Vaříme zdravě)VitaliamuniMEDIADáma.czČT-Sama doma (74 minuta)iPRIMA.cz48 MFF Karlovy VaryREHABILITACEE15MÓDA.CZDoma.czNovinky.czELLE.CZBarové noviny MAXSTREAMKultura 21JOY Madam businessMARIANNEČeská Televize - HerbářTV PRIMA - ReceptářJen pro ženyRegiony 24NOVA.czTrendy zdravíDesignportál.czMarie ClaireŽena.czTchibo.czFeminaOna DnesSnědeno.czŽena.czFajn životMoje zdraví Pražský deníkFresh timeMuscle & fitnessFOODPřekvapeníBlesk pro ženyBlesk pro ženyBlesk pro ženyBetynkaZdravíApetitDeník Severní ČechyBlesk zdravíDeník Jižní MoravaPražský deníkLidovky.czMoje zdraví Kafe.czEurodeník.czSama doma ČT - od 39 minLidovkyAktuálně.czČT 1 POLOPATĚELLELidovky.czRozhovor pro rádio ZETHospodářské novinyLidovkyNova.czDaily StaleDeník PrávoPrima FreshPrima vychytávkyKrásná.czHospodářské novinyNOVINKY.CZRADIO EXPRES - od 8. minuty

Rychlý kontakt

MatchaTea.cz
Telefon: +420 773 082 222
E-mail: info@matchatea.cz

Čajová květina s.r.o.
Osadní 7
170 00 Praha 7 – Holešovice

Sídlo společnosti
Dělostřelecká 653/3
Praha 6 - Střešovice, 160 00
IČ: 24727890, DIČ: CZ24727890 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169303.

Záruka kvality

 

Instagram

Facebook

Pro lepší fungování našich stránek využíváme cookies. Používáním našeho webu souhlasíte s jejich využitím. Rozumím Více informací.